Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gdyby pensja nauczyciela zależała od ... ocen ucznia? Tak, jak w większości zawodów. DORZUCAMY TEN WNIOSEK DO REFORM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem nauczycielem w jednym z lubelskich ogólniaków i uważam, że ten cały ZNP to zwykły śmietnik. Chcę realizować moje powołanie i pasję, jaką jest nauczanie młodzieży, a nie podpinać się pod jakieś polityczne dyrdymały. W piątek normalnie pracuję, bo moi uczniowie są dla mnie najważniejsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro o szkołach i kształceniu mowa, to nie sposób, Pani Redaktor, nie zauważyć błędu ortograficznego w tej części zamieszczonej informacji: "O tym, które placówki rzeczywiście przyłączyły się do strajku, będziemy wiedzieli dopiero w piątek do godz. 9 rano. Wtedy wpłynął do nas raporty w tej sprawie."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem rodzicem i chcę poznać nazwy szkół i nazwiska nauczycieli, którzy biorą udział w tym strajku. NIE ŻYCZĘ SOBIE BY KTOŚ TAKI UCZYŁ MOJE DZIECI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś o pielegniarkach czy gornikach nikt nie pisze nieroby kiedy strajkują a może lekarzowi powiecie że jest nierobem. Skladacie się drodzy rodzice na konsultacjach rzadajac dodatkowych zajęć popołudniu żeby kalamarz się też dzieckiem za Was zajął. Na korepetycje to prowadzacie dzieci do tych nierobow może na mszę popołudniowa z nimi idźcie hipokryci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jestem rodzicem i chcę poznać nazwy szkół i nazwiska nauczycieli, którzy biorą udział w tym strajku. NIE ŻYCZĘ SOBIE BY KTOŚ TAKI UCZYŁ MOJE DZIECI.
Bo to nie jest koncert życzeń, pajacu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako uczciwie pracujący w zakładzie produkcyjnym żądam, by nauczyciele podlegali pod kodeks pracy a nie pod jakąś kartę nauczyciela. Koniec świętych krów w tym kraju!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
U dzieci to się nazywa wagary i wzywa się rodziców. w wojsku to dezercja i staje się przed sądem. W prywatnem biznesie za porzucenie pracy wylatuje się na bruk, a u nauczycieli? A u nauczycieli nazywa się to: "jeśli dziecko nie przyjdzie, to nieobecność będzie oczywiście usprawiedliwiona" (na jakiej podstawie?), a tak w ogóle, to "prosimy, żebyście rodzice to WY się do nas pofatygowali i poinformowali, czy będziecie dzieci wysyłać do szkoły, bo nie wiemy, czy stołówkę uruchamiać i ile obiadów potrzeba". Pocałujcie psa w ogon! Jest obowiązek szkolny, czy nie? Uczniowie mają chodzić do szkoły i być uczone, za to wam (celowo z małej) podatnicy płacą! Chcecie sobie strajkować, to róbcie to w wolnym czasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
broniaża do kryminału to hat na rozróby,KIBOL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram nauczycieli z całego serca i od razu zaznaczam nie jestem jedną z nich ale wiem aż za dobrze jaka to ciężka praca dzieci młodzież a przed wszystkim rodzice teraz są coraz gorsi zero od siebie inni niech mają problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcecie strajkować to w wolne dni , jak tak można a co z dziecmi wstyd jaki dajecie przykład !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazdy kto pojdzie na strajk do zwolnienia. Kazdy inny normalnie pracujacy obywatel ( poza budzetowka) na takie cyrki nie moze sobie pozwolic. Ile jeszcze będą ciagle czegoś żądać i przedstawiac swoje roszczenia. Nie chcą pracować to niech nie pracują. Wakacje wolne, swieta wolne, weekend majowy wolny i ciagle im mało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W głowach gnojom się przewraca! Strajków im się w kwietniu zachciewa! Zróbcie strajk w czasie urlopu lipiec - sierpień
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci mają zagwarantowany przez konstytucję dostęp do edukacji czy strajkujący nauczyciele pozbawiają ich tego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z jakiego powodu godło wisi z boku a nie na środku sali ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoła mojego dziecka na szczęście nie bierze udziału w tym cyklu. A nauczyciele niech sobie strajkują w sobotę jak mają wolne. Kolejna nienapasiona kasta. A kto ma dziecko w gimnazjum to w zdecydowanej większości przyklaskuje reformie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Niby wykształceni, a jednak...nierozgarnięci! Ta zadyma ma na celu utrzymanie związkowej wierchuszki! Tylko! Niech żaden naiwny nie myśli, że związek zagwarantuje mu pracę! Pracę zawsze, nawet wbrew logice, emeryturze, wykształceniu i zaangażowaniu będą mieli ci sami "działacze", czyli starzy, niereformowalni towarzysze przewodniczący. Żaden inny nauczyciel! Wiem to na pewno, bo byłam nauczycielką. Członkiem związku. Zagwarantowaną pracę mają te same od lat osoby chronione papierami. Jedyny sposób na to towarzystwo to jest wypisanie się ze związku - wtedy naprawdę będą równe szanse! Nie bądźcie frajerzy! Nie dokładajcie się do luksusów Broniarza, który ma na rękę 10 tys/m-c dzięki wam! A jego naganiacze niewiele mniej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli nauczyciele przystąpią do strajku to znaczy, że popierają nieroba i karierowicza Broniarza. który powinien być pociągnięty do odpowiedzialności karnej. Dzieci mają się uczyć. Nie można ich mieszać do strajku! Czy ten debilowaty Broniarz o tym wie? Jeżeli nie wie to trzeba mu stworzyć takie warunki aby miał czas do przemyślenia. ZNP to mały procent nauczycieli. Jeżeli nie odpowiada im powrót do sprawdzonego polskiego systemu nauczania to mogą wyemigrować do Izraela, tam są gimnazja. Bo dla uzupełnienia wiedzy powiem, że system z gimnazjami właśnie stamtąd został ściągnięty do Polski!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Broniarz- bolszewik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNP to patologia obecnie.przewodzi im towarzysz Broniarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...